PHOTOGRAPHIC SOLUTIONS

Photographic Solutions bylo založeno v roce 1983 profesionálním fotografem přírody Davidem M. Stonem, jenž vytvořil Photographic Emulsion Cleaner PEC- 12 ®. Ačkoliv v naší nabídce byl zpočátku pouze jediný produkt, vyslyšeli jsme požadavky zákazníků a přidávali další výrobky. Každý produkt naší současné nabídky je vytvořen na základě požadavků našich zákazníků

V roce 1998 se podařilo Davidovi vyvinout roztok Eclipse sloužící k čištění prvních digitálních CCD snímačů a, společně s Eastman Kodak, vyvinul SENSOR SWAB ® .Photographic Solutions měla vždy pověst spolehlivé společnosti a její produkty jsou známy nejvyšší kvalitou. Již od začátku dává velkorysou a nevídanou záruku na své výrobky. Jedině naše produkty na čištění čipů jsou uznávány a doporučovány výrobci fotoaparátů Leica a digitálních čipů Kodak a Fuji.

Distributorem PHOTOSOL INC. v ČR a SR se stala společnost Obscura Group s.r.o., která se zabývá především distribucí špičkových fotografických filtrů B+W a objektivů Schneider. Stránky filtrů jsou www.fotofiltry.cz.